Hakkımızda


2021 yılında hizmete giren PromosyonVip müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kalite standartlarında ürün ve hizmetler sunmayı kendine hedef kılmıştır. Güvenirliği esas alıp, müşterilerine her zaman farklılık yaratmak, beklentilere; ürünlerin, çalışanların ve hizmetlerin kalitesi ile karşılık vermeyi temel ilke haline getirmiştir.

Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla PromosyonVip. hizmetinizde. PromosyonVip olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti verme gayesi içindeyiz.

PromosyonVip olarak siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerinden bizlerle temasa geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz.

PromosyonVip hizmet hayatına 2021 yılında başladı. Türkiyen’nin en iyi firmaları arasına girmek için çalışıyor. Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler.

İnternet sitemiz üzerinden satışı yapılan ürünleri inceleyeiblir ve teklif alabilirsiniz. Tüm ürünlerimizi için tasarım desteğimiz mevcuttur.

Teklif İsteyin!