Kutulu VIP Set

0

2341 - 12 haneli hesap makinesi
1212 - Metal tükenmez mühendis kalemi
8616 - Alüminyum el feneri
6357 - Renkli yapışkanlı not kağıdı 4
606 - Kutu ölçüsü (26x21 cm)

480,00₺

441 reviews
KDV KDV Dahil Değil
Ürün Kodu PV1-1778
Stok

Neden Promosyon Vip ?

Türkiye'nin en kaliteli promosyon firması olan Promosyon Vip olarak müşterilerimize uygun fiyatlarla kaliteli hizmet vermekten gurur duyuyoruz. İşinde profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile işimizi en kaliteli şekilde yapıyoruz. Promosyon Vip olarak kalitemizden ödün vermeyerek Vip Müşterilerimize Vip ürünler sunuyoruz.

Promosyon Vip olarak farkımız en kaliteli ürünlerin satışını yapmamız. Müşterilerinizin kendini özel hissedeceği kaliteli ürünler ile firmanızın kurumsal yüzünü en iyi şekilde yansıtın.

Promosyon Ürünleri Nelerdir ?

Promosyon ürünler, firmaların isim yada logolarının üzerinde bulunduğu, müşterilerine kendilerini tanıtmak ve ürünlerinin pazarlamasını yapmak amacıyla verilen ürün çeşitleridir. Peki bu promosyon ürünler nelerdir? AjandalarMasa Takvimleri Metal Kalemler, Plastik KalemlerVip Setler, Kalem Setleri, AnahtarlıklarÇantalarDuvar Saatleri, Masa SaatleriMagnetBloknot ÇeşitleriAntetli Kağıt, Tablet - Telefon Ürünleri, USB'ler, ÇakmaklarPowerbankler vb. bir çok ürün promosyon ürün olarak kullanılabilir.

Benzer Ürünler

Teklif İsteyin!