Kutulu VIP Set

0

Metal Tükenmez § Roller kalem
16 GB Metal-Plastik USB bellek
Suni deri kartviztlik
ANTIMICROBIAL Metal anahtarlık
Kutu Ölçüsü: 24,5 x 27,5 cm
---Set Detayları: 1279
- Metal tükenmez kalem 1278
- Metal roller kalem 7277-16 GB
- Metal plastik USB bellek 2856
- Suni deri kartvizitlik 5175
- Metal anahtarlık 4609
- Kutu ölçüsü (24,5x27,5 cm)

Fiyat Sorunuz.

441 reviews
KDV KDV Dahil Değil
Ürün Kodu PV1-1808-S
Stok

Neden Promosyon Vip ?

Türkiye'nin en kaliteli promosyon firması olan Promosyon Vip olarak müşterilerimize uygun fiyatlarla kaliteli hizmet vermekten gurur duyuyoruz. İşinde profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile işimizi en kaliteli şekilde yapıyoruz. Promosyon Vip olarak kalitemizden ödün vermeyerek Vip Müşterilerimize Vip ürünler sunuyoruz.

Promosyon Vip olarak farkımız en kaliteli ürünlerin satışını yapmamız. Müşterilerinizin kendini özel hissedeceği kaliteli ürünler ile firmanızın kurumsal yüzünü en iyi şekilde yansıtın.

Promosyon Ürünleri Nelerdir ?

Promosyon ürünler, firmaların isim yada logolarının üzerinde bulunduğu, müşterilerine kendilerini tanıtmak ve ürünlerinin pazarlamasını yapmak amacıyla verilen ürün çeşitleridir. Peki bu promosyon ürünler nelerdir? Ajandalar, Masa Takvimleri , Metal - Plastik Kalemler, Vip Setler, Kalem Setleri, Anahtarlıklar, Çantalar, Duvar - Masa Saatleri, Magnet, Bloknot Çeşitleri, Antetli Kağıt, Tablet - Telefon Ürünleri, USB'ler, Çakmaklar, Powerbankler vb. bir çok ürün promosyon ürün olarak kullanılabilir.

Benzer Ürünler

Teklif İsteyin!