Kablosuz Şarj Standı

0

Kablosuz Şarj Standı 10W hızlı şarj özellğine sahip, Qi teknolojisi destekleyen cihazlar ile uyumludur. --- Telefon Tutucu Kolaylık sağlamak için telefonunuzu iyi bir görüş açısına sahip olacak şekilde yerleştirin. --- Mouse Pad Yumuşak dokulu PU yüzey, iş veya oyun için hassas fare hareketine izin verir. --- Katlanabilir - Taşınabilir Ultra ince ve hareket halindeyken taşıması kolay. --- Kalemlik 4 kalem yuvası ile çalışma alanınızı düzenli tutun.

390,00₺

441 reviews
KDV KDV Dahil Değil
Ürün Kodu PV1-7365
Stok
    PV1-7365 GÜMÜŞ 0

Neden Promosyon Vip ?

Türkiye'nin en kaliteli promosyon firması olan Promosyon Vip olarak müşterilerimize uygun fiyatlarla kaliteli hizmet vermekten gurur duyuyoruz. İşinde profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile işimizi en kaliteli şekilde yapıyoruz. Promosyon Vip olarak kalitemizden ödün vermeyerek Vip Müşterilerimize Vip ürünler sunuyoruz.

Promosyon Vip olarak farkımız en kaliteli ürünlerin satışını yapmamız. Müşterilerinizin kendini özel hissedeceği kaliteli ürünler ile firmanızın kurumsal yüzünü en iyi şekilde yansıtın.

Promosyon Ürünleri Nelerdir ?

Promosyon ürünler, firmaların isim yada logolarının üzerinde bulunduğu, müşterilerine kendilerini tanıtmak ve ürünlerinin pazarlamasını yapmak amacıyla verilen ürün çeşitleridir. Peki bu promosyon ürünler nelerdir? Ajandalar, Masa Takvimleri , Metal - Plastik Kalemler, Vip Setler, Kalem Setleri, Anahtarlıklar, Çantalar, Duvar - Masa Saatleri, Magnet, Bloknot Çeşitleri, Antetli Kağıt, Tablet - Telefon Ürünleri, USB'ler, Çakmaklar, Powerbankler vb. bir çok ürün promosyon ürün olarak kullanılabilir.

Benzer Ürünler

Teklif İsteyin!